Szukaj:
ZSB


Aktualności

Wyniki konkursu na e-kartkę

Wyniki konkursu na e-kartkę

Podsumowaliśmy doroczny konkurs na  N ajpiękniejszą kartkę z okazji świąt Bożego Narodzenia lub Nowego Roku w wersji elektronicznej .
Spotkanie wigilijne wolontariuszy

Spotkanie wigilijne wolontariuszy

Tradycją naszej szkoły stały się spotkania wigilijne wolontariuszy. Tegoroczne odbyło się       20 grudnia. Zorganizował je Klub Wolontariatu ze Stowarzyszeniem Pomocy Dzieciom i Młodzieży „ARKA”.  W tym uroczystym spotkaniu uczestniczyli:...
Wycieczka do Poznania

Wycieczka do Poznania

W dniu 15 grudnia uczniowie technikum architektury krajobrazu wzięli udział w warsztatach i wykładach przeprowadzonych przez pracowników Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.
Konkurs Piernika 2017

Konkurs Piernika 2017

  Każdego roku uczniowie klas zasadniczych w zawodzie Kucharz biorą udział w konkursie na najsmaczniejszy i najładniejszy Piernik roku.
Projekt Tradycyjny Sad

Projekt Tradycyjny Sad

Dziesięcioosobowa grupa architektów krajobrazu pod opieką pani Małgorzaty Werhun-Popiołek oraz pani Arlety Kantorskiej przystąpiła do projektu "Tradycyjny Sad".
Gotowi do egzaminu

Gotowi do egzaminu

W dniu 15 grudnia w zakładzie budowlanym Dan Bud odbył się próbny egzamin praktyczny dla uczniów kształcących się w zawodzie monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych. Pod bacznym okiem kierownika budowy, Pana Jerzego Wisny oraz Pani Dominiki Michalak uczniowie...
poprzednia1  2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12  ... 60  | następna
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo