Szukaj:
ZSB


 „MISTRZOSTWA MIASTA KONINA W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET - 2019”
 
20 lutego 2019 r. rozegrane zostały ostatnie mecze eliminacyjne do finałowego turnieju kobiet. Tym razem druga reprezentacja ZSBiKZ w Koninie, mimo braku awansu do finału, wraca z turnieju z tarczą. Nasze dziewczęta, po bardzo wyrównanej rywalizacji, przegrały tylko jedno spotkanie, ulegając zawodniczkom ZSGE- II w Koninie (KKPK Medyk Konin). W pozostałych pojedynkach zanotowały dwa remisy: z CKU w Koninie oraz z ZSGE-Gim (KKPK Medyk Konin). W ostatnim swoim meczu pokonały reprezentację II LO w Koninie 1:0. Zwycięskiego gola dla Budowlanek strzeliła Martyna Dobska, która popisał się precyzyjnym strzałem z ponad 15 metrów.
Mimo bogatego dorobku punktowego (5pkt.) nasz zespół musiał zadowolić się  III miejscem. Serdeczne gratulacje należą się całej drużynie za walkę do samego końca oraz za pozostawione zdrowie na boisku! 
Klasyfikacja:
1. ZSGE II (Ekstraliga kobiet) - awans do finałów
2. IILO w Koninie - awans do finałów
3. ZSBiKZ  I
4. ZSGE-Gim
5. CKU Konin
Reprezentantki ZSBiKZ: Wiktoria Dopytalska (1TH), Katarzyna Ławniczak(1TL), Klaudia Łysiak (1TL), Wiktoria Słomka (1TL), Martyna Dobska (2TB), Paulina Rybicka(2TB), Margarita Królak (4TGD), Karolina Smorgul (4TGD).
Opiekunem był n-ciel WF Tomasz Żynda.
 

MISTRZOSTWA MIASTA KONINA W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET
MISTRZOSTWA MIASTA KONINA W PIŁCE NOŻNEJ KOBIET
  LogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogoLogo